^ Į viršų
I
II
III
IIII
IIIII

Mašina lova BMW M serija

Populiarus ir greitas BMW M serijos sportinis automobilis lova, net penkių skirtingų komplektacijų. Išsirinkite mėgstamiausią modelį, nes bet kuri šios mašinos versija teiks džiaugsmą, saldų miegą, ir trauks aplinkinių dėmesį!

  • Čiužinys (190 x 90 cm.) parduodamas atskirai.
  • Mašinos lovos matmenys 235 cm x 130 cm
  • Užsakymo terminas iki 8 savaičių, jei mašinėlės neturime sandėlyje.
  • Garantijos terminas 24 mėn.

 

Kaina nuo 580 Eur


Užsakyti: +370 679 28030

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

   Pasirenkama kėbulo spalva: Spalvos pasirinkimas kainos neįtakoja.

 

   Pasirenkama komplektacija:

 1. M serija E - 1.   Kaina 580 Eur:

Durelės neatsidaro, galinė mašinos dalis - LMDP plokštė, su nuotoliniu pulteliu, šviečia priekiniai žibintai. Pagrindas čiužiniui - plokštė. Galima užsakyti su grotelėmis čiužiniui. Grotelių kaina 30 Eur.

 2. M serija E - 2.   Kaina 610 Eur:

Durelės neatsidaro, galinė mašinos dalis - LMDP plokštė, su nuotoliniu pulteliu, šviečia priekiniai žibintai, galvūgalyje yra odinių sėdynių apmušalas. Pagrindas čiužiniui - plokštė. Galima užsakyti su grotelėmis čiužiniui. Grotelių kaina 30 Eur.

 3. M serija E - 3.   Kaina 630 Eur:

Durelės neatsidaro, galinė mašinos dalis - pilna, kaip ir visas mašinos kėbulas, su aerodinaminiu aptaku, su nuotoliniu pulteliu, šviečia priekiniai žibintai. Pagrindas čiužiniui - plokštė. Galima užsakyti su grotelėmis čiužiniui. Grotelių kaina 30 Eur.

  4. M serija Z - 1.   Kaina 770 Eur:

Durelės atsidaro, galinė mašinos dalis - pilna, kaip ir visas mašinos kėbulas, su aerodinaminiu aptaku, su nuotoliniu pulteliu, šviečia priekiniai žibintai, ratlankiai, slenksčių apšvietimas. Pagrindas čiužiniui - plokštė. Galima užsakyti su grotelėmis čiužiniui. Grotelių kaina 30 Eur.

 5. M serija Z - 2.   Kaina 830 Eur:

Durelės atsidaro, galinė mašinos dalis - pilna, kaip ir visas mašinos kėbulas, su nuotoliniu pulteliu, šviečia priekiniai žibintai, ratlankiai, slenksčių apšvietimas, vidinė lovos dalis - odiniai salono apmušalai, galvūgalyje odinių sėdynių apmušalas. Pagrindas čiužiniui - plokštė. Galima užsakyti su grotelėmis čiužiniui. Grotelių kaina 30 Eur.

  

   Užsakyti:

   Tel.: +370 679 28030 | El. Paštas: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.


GALITE ĮSIGYTI IŠSIMOKĖTINAI

  Mokilizingas