^ Į viršų
I
II
III
IIII
IIIII

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ajpstudi/domains/masinoslovosvaikams.lt/public_html/templates/ig/functions.php on line 202

Sveiki atvykę!

   Sveiki atvykę į tikrą mažųjų vairuotojų automobilių saloną!

   Mašinos Lovos Vaikams - pirmieji Lietuvoje pristato baldus / žaislus, - lovas / mašinas, užburiančias savo tikroviškumu iki smulkiausių detalių. Šios mašinos, kaip ir tikras automobilis turi nuotolinį pultelį, kuriuo Jūsų mažasis lenktynininkas įjungs ir išjungs mašinos apsaugos sistemą, užves galingą variklį, įjungs žibintus, galės groti muziką ar garso efektus.

   Mašinėlės lovos sukurtos specialiai vaikams iš visiškai saugių ir sveikatai nekenksmingų medžiagų bei detalių. Automobilio kėbulas yra labai tvirtas, bet ne kietas, o tamprus - ši savybė užtikrina, kad vaikai žaisdami ar miegodami neužsigautų į lovos korpusą. Visos automobilio kėbulo detalės gaminamos iš saugios, antibakterinės, atsparios smūgiams, drėgmei ir įbrėžimams ABS plastiko medžiagos, kuri turi CE atitikties sertifikatą, ir taip pat yra naudojama medicinos pramonėje. Vidinė mašinos lovos dalis gaminama iš baldinės laminuotos medžio drožlių plokštės. Garso ir šviesų sistema sertifikuota ISO9001:2008, veikia su 12V įtampos šaltiniu, taigi nėra jokios rizikos sveikatai.

   Šioje svetainėje kviečiame išsirinkti ypatingą automobilį lovą, kuris sukurtų įspūdingą atmosferą mažojo automobilisto kambaryje, suteiktų vaikui nepakartojamo tikroviškumo ir džiaugsmo žaidžiant bei lavinant savo įgūdžius, ir atvežtų saldų, ramų miegą, mažylio svajonių mašinoje.

   Su mūsų aukšto detalizacijos lygio mašinomis lovomis nesunku sukurti išskirtinai originalų teminį vaikų kambario interjerą. Artimiausioje ateityje pasiūlysime ne tik įvairių mašinų lovų, bet ir kitų vaiko kambario baldų – spintų, komodų, rašomųjų stalų, lentynų bei įvairių aksesuarų, kurie padės iki smulkmenų originaliai įrengti vaikų kambarį, primenantį svajonių garažą ar brangių automobilių saloną.

   Šiltą ir jaukią vaikų kambario erdvę netikėtai užlieja sportinio automobilio žibintų šviesos.
Staiga pasigirsta ramus galingo variklio urzgimas, tarsi kviečiantis palenktyniauti su vėju, ir pasivyti svajones. Dabar mažieji rūpestingai apkloti, pasiruošę visu greičiu skrieti į pasakų ir sapnų šalį.


Ar jau matėte gyvai? NEMUNO BALDŲ CENTRAS, Justiniškių g. 79, Vilnius. Maloniai kviečiame aplankyti :)

NAUJIENA!!! Aukštos kokybės, žinomo gamintojo CILEK, labai kompaktiška mašinėlė lova SPYDER, taupanti kambario erdvę.
KAINA 120 EUR.

CILEK kolekcijose galima rasti ne tik mašinėles lovas, bet ir visus kitus baldus bei aksesuarus, kurių gali prireikti vaiko kambariui!

GT 999 Turbo

Atnaujintas GT999 Turbo modelis jau prekyboje! Ši mašina lova tiesiog privers aikčioti iš nuostabos! Ji turi ne tik visas geriausias ankstesnio modelio savybes, bet dar daugiau, - minkštą, oda aptrauktą interjerą, puikius sportinių sėdynių atlošus ir atnaujintą kėbulą.

Drabužinė / spinta / garažas!

Trijų dalių talpi, stilinga spinta, pakabinamiems drabužiams + lentynos su pakeliamų vartų stiliaus durelėmis ir ratais kurie naudojami kaip durų rankenėlės!

Įspūdinga drabužinė / spinta / degalų kolonėlė!

Tai ne tik praktiška spinta vaikų drabužėliams, bet ir stilinga vaikiška degalinė su kuro užpylimo pistoletais!

Taip pat prekiaujame čiužinukais, išsirinkite savajį čia!


GALITE ĮSIGYTI IŠSIMOKĖTINAI

  Mokilizingas