Sveiki atvykę į Mašinos Lovos Vaikams

Mašinos Lovos Vaikams – pirmieji Lietuvoje pristato baldus / žaislus, – lovas / mašinas, užburiančias savo tikroviškumu iki smulkiausių detalių. Šios mašinos, kaip ir tikras automobilis turi nuotolinį pultelį, kuriuo Jūsų mažasis lenktynininkas įjungs ir išjungs mašinos apsaugos sistemą, užves galingą variklį, įjungs žibintus, galės groti muziką ir garso efektus.

Mašinėlės lovos sukurtos specialiai vaikams iš visiškai saugių ir sveikatai nekenksmingų medžiagų bei detalių

Automobilio kėbulas yra labai tvirtas, bet ne kietas, o tamprus – ši savybė užtikrina, kad vaikai žaisdami ar miegodami neužsigautų į lovos korpusą.

Visos automobilio kėbulo detalės gaminamos iš saugios, antibakterinės, atsparios smūgiams, drėgmei ir įbrėžimams ABS plastiko medžiagos, kuri turi CE atitikties sertifikatą, ir taip pat yra naudojama medicinos pramonėje. Vidinė mašinos lovos dalis gaminama iš baldinės laminuotos medžio drožlių plokštės. Garso ir šviesų sistema sertifikuota ISO9001:2008, veikia su 12V įtampos šaltiniu, taigi nėra jokios rizikos sveikatai.

Kviečiame išsirinkti ypatingą automobilį lovą

Kviečiame išsirinkti ypatingą automobilį lovą, kuris sukurtų įspūdingą atmosferą mažojo automobilisto kambaryje, suteiktų vaikui nepakartojamo tikroviškumo ir džiaugsmo žaidžiant bei lavinant savo įgūdžius, ir atvežtų saldų, ramų miegą, mažylio svajonių mašinoje.

Su mūsų aukšto detalizacijos lygio mašinomis lovomis nesunku sukurti išskirtinai originalų teminį vaikų kambario interjerą. Siūlome ne tik įvairių mašinų lovų, bet ir visus kitus vaiko kambario baldus – spintas, komodas, rašomuosius stalus, lentynas bei įvairius aksesuarus, kurie padės iki smulkmenų originaliai įrengti vaikų svajonių kambarį.

×

Cart